حاميان


ITC

Untitled_1

maher_logo

Apa_final

apa_01

 

isc_arm

civilica


ورود به سيستم
 


 ارسال مجدد ایمیل تایید؟

 آيا کلمه عبور خود را فراموش کرده ايد؟

 کاربر جدید هستید؟ ثبت نام کنید.

   

الگوي ارسال مقاله آماده چاپ

راهنماي نگارش سومين کنفرانس حوادث و آسيب‌پذيري‌هاي امنيت فضاي تبادل اطلاعات (فرمت نگارش مقاله)

فرمت تهيه ارائه پوستري

نكات مهم براي ارسال مقاله آماده چاپ:

* مقالات آماده چاپ پس از اصلاح و رعايت موارد ذكر‌شده داوران بايد مطابق با راهنماي نگارش (از طريق پيوند بالاي اين صفحه قابل دسترسي است) تهيه شود و نسخه doc و pdf آن منحصراً از طريق وب‌گاه كنفرانس حداکثر تا تاريخ 1396/12/3 ارسال شود.

* مقاله‌‌هايي كه به‌صورت شفاهي پذيرش شده‌اند بايد فايل ارائه مقاله را در فرمت ppt نيز تهيه نموده و همراه با فايل‌‌هاي مقاله بارگذاري نمايند (هر 3 فايل با هم بارگذاري شود).

* مقاله‌هاي پذيرفته‌شده به‌صورت پوستر نيز بايد پوستر خود را مطابق فرمتي كه از طريق پيوند بالاي اين صفحه قابل دسترسي است، تهيه نموده و نسخه چاپي (پلات) آن را روز كنفرانس همراه خود داشته باشند و در محل‌هاي تعيين‌شده نصب نمايند.

* هزينه ثبت نام كامل بايد مطابق با هزينه‌هاي اعلام‌شده در وب‌گاه، حداكثر تا تاريخ 1396/12/3 پرداخت شود و رسيد آن در وب‌گاه كنفرانس ثبت گردد (براي هر مقاله يك كارت شركت در كنفرانس به اسم ثبت‌كننده رسيد صادر مي‌شود). مقاله‌هاي پذيرفته‌شده مراکز آپا که در کنفرانس ثبت‌نام کرده‌اند از اين قاعده مستثني هستند.

* در صورتي كه مقاله نهايي بيش از 6 صفحه باشد، به ازاي هر صفحه اضافه بايد مبلغ آن مطابق جدول هزينه‌ها پرداخت شود. مقاله‌هاي پذيرفته‌شده مراکز آپا که در کنفرانس ثبت‌نام کرده‌اند از اين قاعده مستثني هستند.

* ارائه مقاله در كنفرانس ضروري است. در صورت عدم ارائه مقاله در كنفرانس، مقاله از مجموعه مقالات كنفرانس حذف خواهد شد. 


کنفرانس آپا 2
شبکه اجتماعي
telegram1.


  تعداد بازدید کنندگان :167432
©2016 Ferdowsi University of Mashhad.